Veškeré informace které Vás (možná) zajímají

Naše autoškola využívá dlouholetých zkušeností lektorů, vyučených v oboru automobilové dopravy. Naším zájmem je umožnit Vám příjemnou, bezproblémovou a klidnou výuku. Preferujeme individuální formu výuky, která umožňuje přizpůsobit se potřebám každého jednotlivého uchazeče. Nabízíme lidský a individuální způsob výuky jak teoretických znalostí, tak hlavně praktické znalosti jízdy v běžném silničním provozu.

Při selekci našich vozidel jsme kladli důraz na optimální velikost a sílu auta. Existují autoškoly, které nabízí svůj výcvik na malých a motoricky slabých vozidlech v domnění, že studentovi něco ulehčí. Naše několikaletá zkušenost jako řidičů a pracovníků v oboru dopravy nás přivedla k závěru, že tomu tak není, a hlavně většina z nás motoristů v běžném životě používá vozy Kombi, MPV, SUV ,jelikož do Fordu Ka nebo Renoltu Twingo se průměrný český motorista s rodinou jen těžko vejde.

Ford Focus C-MAX, 1.6 TDI

Jedná se o malé MPV, které se délkou a šířkou se rovná vozu škoda Fabia. Tento vůz je vybavený vznětovým (naftovým) motorem s dostatečným výkonem pro snadné rozjíždění a pohodovou jízdu. Klimatizace, elektricky ovládaná okna, zrcátka a autorádio jsou standardem.
Co v jiných autoškolách standardem být nemusí, je pohodový a především klidný přístup. My jsme nezapomněli, že i my jsme s řízením kdysi začínali.

Proč s námi?

  • Příznivá cena
  • Klidní instruktoři
  • Léta praxe (a odříkání)
  • Spousty spokojených řidičů

Kontakt

Následujte nás